5a702366bb645

Zamów pamiątki z dawnej Iławy i pomóż potrzebującym

Do tej pory wielkoformatowe wydruki przedwojennych pocztówek można było nabyć tylko na aukcjach charytatywnych. Teraz można zamówić je bezpośrednio ze sklepiku Internetowego Muzeum Iławy. Całkowity dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na kolejne działania, których celem jest pomoc osobom potrzebującym.

Utworzenie sklepiku muzealnego to odpowiedź na wiele pytań i próśb dotyczących możliwości udostępnienia reprodukcji przedwojennych pocztówek do własnych celów. Teraz każdy może zamówić wydruki bezpośrednio ze sklepu internetowego. Do wyboru są formaty A1 (84×59 cm), A2 (59×42 cm) i A3 (42×29 cm). Reprodukcje drukowane są na papierze półmat o grubości 200 g.

Wielkoformatowe plakaty stanowić mogą oryginalny wystrój mieszkań, domów, a także sklepów, hoteli i restauracji. To też doskonały pomysł na prezent. Już teraz zobaczyć je można w wielu miejscach w Iławie. Jeśli w ofercie sklepiku nie ma poszukiwanej pocztówki, wystarczy wysłać wiadomość na adres muzeum@ilawasprzedlat.pl – w archiwach Internetowego Muzeum Iławy znajduje się łącznie kilkaset wzorów, które nie zostały do tej pory udostępnione. Jeśli wśród nich będzie poszukiwany obiekt lub ujęcie, znajdzie się ono w ofercie sklepiku.

W ofercie sklepiku Internetowego Muzeum Iławy znaleźć można również kubki, podkładki pod kubki oraz koszulki.

Wszelkie środki, zgromadzone na rachunku sklepiku, przeznaczone zostaną na produkcję kolejnych pamiątek, które trafią na aukcje i licytacje charytatywne.

Dodaj komentarz